O Nas

Mocuj.pl to bezposredni producent i dostawca elementów do mocowania balustrad i daszków szklanych oraz tulei dystansowych. Głównym profilem działalności firmy jest produkcja wysokiej jakości uchwytów mocujących do szkła z różnych rodzai stali w standardowych rozmiarach oraz według dokładnej specyfikacji dostarczonej przez Klienta. Znajdują one zastosowanie w balustradach, schodach, daszkach szklanych oraz innych elementach wykonywanych ze stali nierdzewnej, szkła czy drewna.

Nowoczesny proces produkcji sprawia, że wszystkie mocowania i tuleje dystansowe charakteryzują się ciekawym i atrakcyjnym wzornictwem oraz odpornością na uszkodzenia oraz działanie czynników atmosferycznych. Bogate doświadczenie w branży sprawia, że produkowane elementy doskonale wkomponuja się w nowoczesne jak i tradycyjne wzornictwo.

Jako bezpośredni producent elementów mocowań i uchwytów gwarantujemy atrakcyjne ceny. Każde Państwa zlecenie jest rozpatrywane indywidualnie – tylko wtedy jesteśmy w stanie zaspokoić wszelkie oczekiwania. Jako specjaliści służymy fachowym doradztwem oraz pomocą w doborze odpowiednich rozwiązań. Realizujemy zamówienia z całej Polski. W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

All rights reserved @ Powered by Piotr Rysz